- Hoşgeldiniz

Esnaflarsitesi

Sitemizde Toplam 2177 Firma, 22 Haber, 0 Ürün ve 0 İlan Bulunuyor.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

FİRMALARDAN HABERLER

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

Esnaflarsitesi.com tüm firmaların büyük küçük demeden herkesin Esnaflarsitesi.com sitesinde yer alabilmesi için kurulmuştur.

Esnaflarsitesi.com’u kurarken amacımız internet ortamında bir iş yerini ararken hangi sektörde hangi dalda çalışırsa çalışsın hepsini bir araya getirip siz değerli kullanıcılarımıza bir nevi sanal rehber oluşturmaktır. Günümüz itibariyle baktığımız zaman bir şehirde ya da bir ilçede olan tüm işyerlerinin %20si kadarı web sitesine sahip. İnternet ortamında istediğimiz zaman bu firmalara ulaşabiliyoruz. Fakat ya ulaşamadıklarımız…

Esnaflarsitesi.com olarak işte burada biz devreye giriyoruz ve Esnaflarsitesi.com’u oluştururken bölge bölge tüm firmaları Esnaflarsitesi.com’a kaydederek amacımıza her geçen gün biraz daha ulaşıyoruz. Burada tüm firmaların isimlerini, telefonlarını, adres ve e posta adreslerini, resimlerini sizlere sunuruyoruz.ORDU ilinde başlatmış olduğumuz bu çalışmayı ilerleterek hedefimiz TÜRKİYE çapında tüm il ve ilçelere ulaşmaktır.

Biliyorsunuz ki, Artık firmalar için Satış ve Hizmet Alanında Rakiplerinden sıyrılıp bir adım önde olmanın şartı hatta ve hatta Ayakta Kalmanın şartı internet Aramalarında yer almaktır. Bunun neticesinde, bireylerin ihtiyaç duyduğu hizmeti internet aramalarında direk sizi bulması ve sizinle iletişime geçmesi ile mümkün kılınmaktadır.

Bu ihtiyaçtan yola çıkarak firmaların bir arada bulunmama eksikliğini ortadan kaldırmayı amaçladık ve Müşteri Odaklı Reklam Çözümleri ile Firmaların kendi kurumsal kimliğini ayrıntılı şekilde yayınlayacağı kendi sektöründe bir portal oluşturduk.

Hedefimiz; sürekliliğimizi korumak, sektörde internet aramalarında yer alarak, bünyemize dahil firmaları müşterilerle buluşturmaktır. Bu doğrultuda, firmalarının bu fikre bizimle aynı değer ve samimiyetle bakması ile başarının mümkün olacağı inancını taşımaktayız.

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder saygılarımızı sunarız.

AMAÇ:

İnternet sayfası olmayan firmaların internet sayfası olmasını sağlamak,

Az emek harcayarak çok müşteriye ulaşmayı sağlamak,

Az reklam ücreti ödeyerek çok reklam yapılmasını sağlamak,

Teknolojinin getirdiği yenilikleri uygulamak,

Ürünlerin detaylı tanıtımını yapmak ve en önemlisi;

Firmalara kurumsal kimlik kazandırmak.

Esnaflarsitesi.com

esnaflarsitesi.com